Sitemizde şuan toplam 418 film bulunmaktadır.

Otel 2 izle

0
( Yüksek Kalite )

Orjinal isim: Hostel: Part II
Otel 2 izle
Vizyona tarihi: 24 Ağustos 2007
Yönetmen Adı: Eli Roth
Oyuncular: Lauren German, Jay Hernandez, Stanislav Ianevski, Heather Matarazzo, Bijou Phillips
Senaryo: Eli Roth
Türü: Korku Filmleri
Yapımcı: Quentin Tarantino
Yapım yılı: 2007
Ülkesi: ABD
Süre: 93 Dak.

Otel 2, 24 Ağustos 2007 tarihinde vizyona girmiştir. Otel 2, Korku Filmleri kategorilerinde yer almaktadır. Geçtiğimiz Ocak ayında, yazar-yönetmen Eli Roth sinemaseverleri kanlı film “HOSTEL/OTEL”le dehşete sürükledi ve film gişelerde en üst sıraya yerleşerek 2006’nın bir numaralı filmi oldu.   Bir yıl sonra, Roth bizi her şeyin başladığı yere geri götürüyor, ama bu kez insan beyninin daha derin ve karanlık noktalarına yolculuk ediyoruz.
“HOSTEL 2/OTEL 2”de, Roma’da seyahat eden üç genç Amerikalı haftasonunu geçirmek üzere güzeller güzeli, sofistike bir Avrupalı tarafından egzotik ve doğal bir ‘spa’ya davet edilir. Kadın orada gevşeyecekleri, yenilenecekleri ve arkadaşlıklarını pekiştireceklerine dair gençleri temin eder.
Genç kızlar aradıkları vahayı orada bulacaklar mı? Yoksa bir açık arttırmanın kurbanları olmaya, dünyanın dört bir yanından iğrenç arzularını doyurmak için gizlice gelen hastalıklı ve ayrıcalıklı kişilerin fantezilerinde birer piyon olmaya mahkumlar mı?
 
  93 Dak. sürecek olan Otel 2 filmini full hd kalitede izleyebilirsiniz. Eli Roth tarafından yazıldı. Eli Roth yönetmenliğini yaptı. İmdb puanı 7.3 Otel 2 filmini 1080p görüntü kalitesiyle seyredebilirsiniz.

769
FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Otel 2 izle

Tür: Korku

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

hızlı ve öfkeli 8 - cehennem melekleri 3 -
aksiyon filmleri -